X

Güneş bizimle güçleniyor!

Yenilenebilir Enerji’de Öncü!

İnosolar Led Aydınlatma ve Solar Enerji Sistemleri

İnosolar güneşten aldığı gücü sürdürülebilir başarıya dönüştürmek amacıyla, yenilenebilir enerji sektöründe uluslar arası kalite standartlarında ürün ve hizmetlerle, sektöre değer katacak çözümler üretir. Bu sürdürülebilirlik anlayışında ucuz, temiz, yenilenebilir güneş enerjisinin hem ülkemizde hem de dünyada kullanımının yaygınlaşması için çalışır. İnosolar projelerinde sektörün önde gelen firmaları ile güç birliği yapmaktadır.

Neden Güneş Enerjisi?

ÇEVRE DOSTU

Fosil yakıtların çevreye verdiği zararın aksine güneş enerjisi sistemlerinin zararsız, yenilenebilir ve karbon salınımı sıfır olan bir kaynaktır.

UZUN ÖMÜRLÜ

Güneşe dayalı elektrik üretimi; alternatif üretim yöntemlerine göre bakım maliyetlerinin yok denecek kadar az olması ve panellerin 25 yılın sonunda en az %80 performans ile çalışması bakımından uzun ömürlü ve karlı bir yatırımdır.

DOĞRU YATIRIM

Güneş enerjisi sistemleri makul sürede kurulum maliyetini amorti ederken uzun vadede öngörülebilir gelir elde etmeyi sağlayan bir yatırımdır.

TÜKENMEYEN KAYNAK

Güneş enerjisi doğada bol miktarda bulunan, varlığını 5 milyar yıl koruyacak olan bedelsiz bir enerji kaynağıdır.

ENERJİ ÖZGÜRLÜĞÜ

Güneş enerjisi, enerjiye ihtiyaç duyulan hemen hemen her bölgede yerel uygulamalar için elverişlidir. Dış kaynaklara bağımlı olmadığından, doğabilecek ekonomik bunalımlardan bağımsızdır.

DEVLET TEŞVİĞİ

2011 yılından bu yana sağlanan devlet teşvikleri ile, güneş enerjisi yatırımları, en avantajlı yatırım seçeneklerinden biri haline gelmiştir.

Referanslar

Çözüm Ortaklarımız