X

Hakkımızda

2011 yılında yenilenebilir enerji sektöründe faaliyete başlayan İnosolar Led Aydınlatma ve Solar Enerji Sistemleri İsmet Ersoy ve Ogeday Baltacıoğlu ortaklığıyla kurulmuştur.

Kurucularının farklı sektörlerde edindikleri deneyimlerini uzman ve dinamik ekibiyle birleştiren İnosolar, sektöründe güçlü firmalar ile güç birliği yapmaktadır.

İnosolar’ın iş kolları arasında distribütörü olduğu sektör lideri Alman firmaların, invertör ve montaj ekipmanları satışı da bulunmaktadır.

Gaziantep İslahiye’de 25 MW AC ve 27.5 MW DC ile, tek alan içerisindeki lisanssız Güneş Enerji Santrali kurulumu yaparak yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet gösteren güçlü firmaların arasına kısa zamanda girmeyi başarmıştır. Aynı zamanda bu santralin 10 MW’lık kısmının yatırımcısı konumundadır.

Son olarak Kilis 4 MW GES projesini 15 Nisan 2019’da faaliyete geçirmiştir.

Güneş bizimle güçleniyor

Güneş Bizimle Güçleniyor

Misyon

Yenilenebilir enerji sektöründe, inovasyon odaklı, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetlerimizle saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğimizi arttırarak sürdürmek.

Vizyon

Faaliyette bulunduğumuz tüm coğrafyalarda, ucuz, temiz, sürdürülebilir güneş enerjisi kullanımının yaygınlaşması amacıyla, yenilenebilir enerji sektörünün güvenilir ve güçlü lideri olarak konumlanmak