X

Hizmetlerimiz

1

Enerji Satış

Kurulumu şirketimizce gerçekleştirilmiş olan ve Gaziantep Islahiye ilçesinde faaliyette bulunan, 1MW kurulu kapasitesi olan, 10 ayrı iştirakimize ait olan tesislerimizde elektrik üretimi gerçekleştirilmektedir.

2

EPC

İnosolar güneş enerjisi projelerinin geliştirilmesi, projelendirilmesi, altyapı ve inşaat işlerinin yapılması, AC ve DC kablolama da dahil olmak üzere, anahtar teslim proje kurulumunu gerçekleştirmektedir.

3

GES Hizmetleri

Şirketimiz, kurulumunu gerçekleştirdiği tesislerin bakım ve onarım hizmetleri yanında, talep edilmesi halinde bu tesislerin en verimli şekilde işletilmesi adına işletme, güvenlik, raporlama hizmeti de sunmaktadır.

4

Çatı Çözümleri

Şirketimiz bireysel ve kurumsal enerji ihtiyaçlarınızı karşılamak için çatı çözümleri sunmaktadır. Türkiye’deki ilk çatı projelerinden biri olan Çankaya Cumhurbaşkanlığı Köşk’ündeki çatı projesi şirketimiz tarafından hayata geçirilmiştir.

5

Ürün Satışları

Şirketimiz Avrupa’nın alanında en büyük üreticileri olan Alman şirketler ile çalışmakta olup; panel satışında SolarWorld, inverter satışında ise SMA ve Kostal’ın Türkiye distribütörüdür.